Je velmi obtížné přesvědčit kohokoli k nové věci, která není všeobecně vžitá. První reakce jsou vždy stejné... “Zásuvky a v lištách? To je tak akorát do kanceláře...”


Proč uvažovat o systému Mainline

My říkáme “Naopak a proč ne?”

Můžete si koupit ty nejlepší zásuvky, s těmi nejdokonalejšími krytkami a stejně to bude jen obyčejná zásuvka. Váš interiér zůstane krásný, dokud ho nezačnete užívat. Pak se jako mávnutím proutku v těch krásných zásuvkách objeví odporná prodlužovačka, v lepším případě rozdvojka.

Jsou pouze dvě řešení. Buď budete mít na zdi nádherné zásuvky v klasické instalaci a budete jich muset mít více než
je potřeba a na mnoha místech, aby dostačily svým umístěním
i množstvím. Pokud ale nebude zásuvka využita bude hyzdit zeď.

Druhou možností je Mainline. Zásuvek kolik potřebujete,
na místech kde chcete.

inwolf, zásuvka, zásuvkový systém, domácnost, mainline, power ethernet, powerline, powerlink, elektrický rozvod, zásuvkové lišty, zásuvky v liště, lištové zásuvky, chytré zásuvky, vyndavací zásuvky, mobilní zásuvky, flexibilní zásuvky, zásuvky, zástrčky, kuchyňské zásuvky, kuchyňské, flexibilní, mobilní, posuvné zásuvky, lištové rozvody, lištové, elektrointslace, elektrické lišty, data v lištách, datové lišty, for arch, for electron, FORARCH, FORELECTRON, IBF, amper, DIY, zásuvky v lištách, elektrokutil, snadné zásuvky, moderní zásuvky, Mainline, powertrack, p-track, eubiq, prodlužovačky